Széchenyi 2020. - befektetés a jobe

Somogyjádi Alapszolgáltatási Központ és "Együtt Könnyebb" Időskorúak Otthona

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

szociális gondozó

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős – napi 8 óra

A munkavégzés helye: Somogysárd község közigazgatási területe

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

- házi segítségnyújtással kapcsolatos szakmai feladatok ellátása,

- dokumentáció vezetése

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény irányadó

Pályázati feltételek:

- személyes gondoskodást nyújtó szociális intézmények szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 1/2000 SzCsM rendelet 3.számú mellékletében felsorolt végzettség: szociális gondozó és ápoló azonosító szám: 33 762 01 0010 3302

 - felhasználói szintű számítógép ismeret, internet, Word, Excel használat,

 -  magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

 -  hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat,

 -   határozottság, döntésképesség, gyakorlatiasság, jó szervezőkészség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

 - erkölcsi bizonyítvány, iskolai végzettséget tanúsító oklevél másolata, szakmai önéletrajz, szakmai munkával kapcsolatos jövőkép, célok, munkavégzéshez kötődő elképzelések

A munkakör betölthetőségének időpontja: a pályázatok elbírálását követően:

2016. június 01.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. május 23.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt: Marosvölgyi Valéria intézményvezető nyújt, telefonos elérhetőség: 30/257-5008

A pályázatok benyújtásának módja:

 - Postai úton: Somogyjádi Alapszolgáltatási Központ és „Együtt Könnyebb” Időskorúak Otthona 7443 Somogyjád Fő u. 8.

 - Személyesen: A fenti címen, Bőzsönyné Benke Kata gazdasági ügyintézőnél

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

Személyes meghallgatást és a benyújtott dokumentumok értékelését követően Somogysárd község polgármestere és a Somogyjádi Alapszolgáltatási Központ és "Együtt Könnyebb" Időskorúak Otthona intézményvezetője dönt a munkavállaló személyéről. A pályázók hivatalos értesítést kapnak a döntésről.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. május 27.

Somogyjád 2016. május 4.

Marosvölgyi Mária Valéria

intézményvezető

Saturday the 20th. Hosted by KoViSoft.Hu - Joomla Templates